СИСТЕМА АНАЛІТИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ
ДЛЯ ЮРИДИЧНОЇ ПРАКТИКИ

 • act
  Нормативно-правові
  акти
 • practice
  Cудова
  практика
 • practice
  Прецедентні
  рішення
 • practice
  Коментарі
  експертів
Всього від 250 грн на місяць!
Замовити безкоштовний демо-доступ на 3 дні
Замовити

МИ ПРОПОНУЄМО

 • comments
  Оперативні коментарі власної команди експертів
  З нами співпрацюють найкращі спеціалісти, які постійно стежать за змінами у правовій сфері.
 • advanced
  Розширені можливості
  Інноваційний функціонал на основі технології Walters Kluwers, яка розвиває юридичні інформаційні ресурси протягом десятиліть.
 • sertif
  Сертифікований європейський продукт
  У системі враховані усі особливості юридичної діяльності та особливу увагу приділено вирішенню практичних проблем.
 • protect
  Гарантований захист персональної інформації
  Система створена на базі програмного забезпечення міжнародного рівня.
 • access
  Необмежений доступ до необхідних документів
  Система працює онлайн і ви маєте необмежений доступ з будь-якої точки та в будь-який час.
 • Розвинений пошук
  Відповідно до запиту, система видає посилання на документи, де згадується введене слово або словосполучення. Результат відфільтровується за категоріями, чинністю, авторами, типами, органом, який видав документ та датою. Є розширений пошук, який легко налаштувати, довільно обираючи критерії. Переглянуті посилання можна зберегти у теку.
  slider
 • Робочий стіл
  На робочому столі головної сторінки ActiveLex розташовуються робочі вікна. Наприклад, «Майбутні події», «Нещодавно відкриті», «Нещодавні пошуки». Нові вікна можна створювати самостійно. Вікна можна перетягувати, змінюючи їх положення.
  slider
 • Коментарі та публікації
  Тут зібрані усі статті, коментарі та новини від наших експертів. Їх можна сортувати за датою та алфавітом. А також налаштувати фільтр за автором та типом, новизною та виданням для зручного пошуку.
  slider
 • База юридичних ресурсів
  У сервісі зібрана велика база юридичних ресурсів. Серед них — нормативно-правові акти, коментарі та публікації, шаблони та інструменти. Вони відкриваються випадково або сортуються за категоріями, авторами, типом, видавником та датою.
  slider

FAQ

Що відрізняє ресурс від інших подібних джерел інформації?

LEX — не просто сховище юридичних документів. Ресурс налаштований так, аби правник міг знайти точно те, що потрібно, за найкоротший час, а також опрацювати й зберегти документи у найзручніший спосіб. Інструменти відслідковування змін, порівняння версій документів, внутрішні гіперпосилання від нормативних актів до аналітичних публікацій, шаблонів та схем розв'язання юридичних проблем дадуть можливість швидко знайти рішення, а не лише потрібний документ.

Чи забезпечує ресурс конфіденційність особистих даних?

Система створена на базі програмного забезпечення міжнародного рівня від одного зі світових лідерів галузі — компанії Wolters Kluwer, що має кількадесятилітній досвід створення юридичних інформаційних ресурсів, які ніколи не зазнавали витоку інформації. Сервіс LEX працює у зашифрованому з'єднанні HTTPS. Завдяки цьому неможливо перехопити або змінити передані дані.

Чи можу я одночасно з іншим колегою увійти до одного й того
самого облікового запису?

Не одночасно можна входити в систему необмеженій кількості осіб. Однак кожному користувачеві краще мати свій власний обліковий запис (за адресою електронної пошти), з чим пов'язані істотні переваги, зокрема персоналізація: індивідуально впорядкований робочий стіл, збережені напрацювання по готових проектах та історія пошуку, правові акти і судові рішення на контролі, інше. Якщо кілька осіб використовуватимуть той самий обліковий запис, інформація втратить персоналізацію і впорядкованість.